Archiwum: październik 2024

2024-10-04

W ubiegły poniedziałek Samorząd Uczniowski na czele z jego opiekunem p. Magdaleną Grzegorzek zorganizował dla uczniów klas IV-VIII dyskotekę szkolną z okazji Dnia Chłopaka. Widząc zadowolone miny Państwa dzieci, mamy nadzieję, że wszyscy dobrze się bawili. Było kulturalnie i radośnie!

2024-10-09

Dziś w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Zdrowego Śniadania! Klasa 7 przygotowała mnóstwo pysznych i zdrowych przekąsek, w tym koktajle, tortille, kanapki czy szaszłyki owocowe. Wszystkie te smakołyki były nie tylko zdrowe, ale i przepyszne – palce lizać!

Zainteresowanie wydarzeniem było ogromne, a uczniowie i nauczyciele chętnie degustowali przygotowane potrawy. Cieszymy się, że mogliśmy wspólnie promować zdrowe nawyki żywieniowe.

Już za miesiąc, w czwartek, zapraszamy na kolejną edycję Dnia Zdrowego Śniadania. Mamy nadzieję, że znów spotkamy się w tak licznym gronie!