Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2023/2024

2024-06-23

Wszyscy uczniowie, nauczyciele i rodzice zebrali się 21 czerwca w sali gimnastycznej, aby wspólnie świętować zakończenie nauki w dobiegającym końca roku szkolnym.

Po uroczystym odśpiewaniu hymnu narodowego, Pani dyrektor wręczała świadectwa, medale, listy gratulacyjne i podziękowania uczniom i ich rodzicom. To ważne wydarzenie podsumowuje wysiłek i osiągnięcia w minionym roku.

Pani dyrektor serdecznie podziękowała zarówno nauczycielom, pracownikom szkoły, jak i rodzicom za współpracę i wsparcie. To dzięki wspólnej pracy uczniowie mogli osiągnąć swoje cele edukacyjne.

Tradycyjnie, jak co roku, Pani dyrektor wręczyła uczniom również medale. Tym razem, aż czterech uczniów, z najwyższymi średnimi otrzymali zasłużone medale.

I miejsce exequo zajęli: Natalia L. i Adam D., którzy otrzymali złote medale

II miejsce zajęła Karolina R., która otrzymała srebrny medal

II miejsce przypadło Patrykowi D., który zdobył brązowy medal.

Medale, to dowód na ich ciężką pracę i zaangażowanie w naukę oraz nie poddawanie się, kiedy napotykają czasem przeszkody.

Franciszek M. z klasy VII został z koleji uhonorowany tytułem “Sportowca Roku”. Na uznanie zasługują jego osiągnięcia w zawodach sportowych i reprezentowanie naszej szkoły w mieście i powiecie.

Wszystkim uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w przyszłym roku szkolnym!

Nadszedł czas na zasłużony odpoczynek.

Życzymy wszystkim radosnych i bezpiecznych wakacji!