Podsumowanie Konkursów

2024-06-21

Drodzy Rodzice, Drodzy Uczniowie!

W tym roku szkolnym mieliśmy okazję wziąć udział w różnych konkursach ogólnopolskich i szkolnych, które stanowiły ważny element naszej edukacji. W ramach olimpiady Olimpusek, uczniowie rywalizowali w sesji wiosennej. Uczestnicy mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę z zakresu edukacji polonistycznej, przyrodniczej i matematycznej.Każdy uczestnik olimpiady otrzymał dyplom uznania.

W konkursie matematycznym Kangurek nasi uczniowie wykazali się umiejętnościami rozwiązywania zadań matematycznych. To doskonała okazja do rozwijania myślenia matematycznego i kreatywności.

Uczestnicy Szkolnego Konkursu Języka Angielskiego mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę ze słownictwa i podstawowych zwrotów. Konkurs ten pomógł nam doskonalić umiejętności komunikacji w języku angielskim.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i gratulujemy osiągnięć!