2023-12-06

Dzień w Piżamie w Naszej Szkole

To był dzień pełen niespodzianek i wyjątkowych chwil w naszej szkole. W ramach dbania o zdrowie psychiczne naszych uczniów z zaskakującej inicjatywy Pani Dyrektor, uczniowie  postanowili spędzić cały dzień w piżamach. Kolorowe, kreskówkowe, jednokolorowe – wszystkie rodzaje piżam były mile widziane!

Rano wszyscy zjawili się w szkole w swoich najbardziej wygodnych piżamach, gotowi na dzień pełen luzu i zabawy.

Na lekcji języka polskiego można było nawet pisać opowieść w piżamie, a sala matematyczna stała się miejscem, gdzie rozwiązując zadania, uczniowie mogli cieszyć się wygodą swoich piżam.

Jakby tego było mało uczniowie nawet jedli w piżamach obiad :-)

Radosne chwile, które spędzili w piżamach, na pewno na długo pozostaną w pamięci uczniów i nauczycieli.

Zapewne nikt nie spodziewał się, że dzień spędzony w piżamie może być tak pełen śmiechu, integracji i pozytywnych emocji. To był dzień, który na pewno na długo zostanie w sercach społeczności naszej szkoły.