Archiwum: wrzesień 2024

Rozkład jazdy szkolnego busa 2024/2025
2024-09-02
2024-09-05

Zaktualizuj swoje konto na e-dziennik w 5 prostych krokach:
1. Wejdź na dotychczasową stronę logowania do Dziennika VULCAN – proszę skorzystać z naszej strony internetowej www.zsp15miastorybnik.pl – zakładka „Dziennik elektroniczny” .
2. Wybierz opcję "Logowanie przed zmianą”.
3. Zaloguj się dotychczasowym loginem i hasłem.
4. Potwierdź dane swoich Dzieci podając 4 ostatnie cyfry ich numerów PESEL.
5. Wybierz typ konta, z pomocą którego będziesz odtąd korzystać z Dziennika VULCAN:
o po wybraniu konta eduVULCAN - kliknij opcję „Utwórz konto”,

2024-09-09

W poniedziałek 2 września 2024 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 15 w Rybniku rozpoczeliśmy nowy Roku Szkolny 2024/2025.

To wyjątkowy dzień, który otwiera przed nami nowe możliwości, wyzwania i przygody edukacyjne.

Przede wszystkim serdecznie powitano naszych najmłodszych uczniów, uczniów klas pierwszych, którzy po raz pierwszy przekroczyli progi naszej szkoły. Życzymy Wam, aby ten rok szkolny był pełen radości, nowych przyjaźni i niezapomnianych chwil.

Drodzy Uczniowie, przed Wami kolejny rok nauki, zdobywania wiedzy i rozwijania swoich pasji. Pamiętajcie, że każdy dzień w szkole to szansa na odkrywanie czegoś nowego i doskonalenie swoich umiejętności. Wierzymy, że z zaangażowaniem i determinacją osiągniecie wszystkie swoje cele.

Pani Dyrektor wraz Gronem Pedagogicznym życzą wszystkim udanego roku szkolnego, pełnego sukcesów, zdrowia i satysfakcji z osiągnięć. Niech ten rok będzie czasem wspólnego wzrastania i realizacji marzeń.